رستوران آسیتانه استانبول

معرفی:آسیتانه یکی از رستوران های خوب ترکیه میباشد که در منطقه استانبول قرار دارد.این رستوران را در واقع می توان نماینده واقعی آشپزخانه سابق کاخ عثمانی نام ببریم.رستوران آسیتانه بیش تر از 200 دستور پخت غذا های عثمانی را دقیقا با همان طم و مزه اماده میکند. آشپز های این رستوران کاملا حرفه ای هستند و تمامی غذا ها را با مواد غذایی تازه و باکیفیت سرو میکند.پرسنل های رستوران نیز با روی خوش از مسافران و گردشگران تور ترکیه پذیرایی میکنند.

رستوران آسیتانه استانبول

منو رستوران:این رستوران دارای سبک غذایی از انواع غذا های عثمانی مانند دلمه ویشنه (دلمه‌ی برگ مو با آلبالو) و یوفکادا کوزو (گوشت کبابی گوسفند با پنیر و اسفناج و نان) میباشد.

ساعت کاری:رستوران آسیتانه  همه روزه هفته به جز روزهای چهارشنبه از ساعت 12 الی 10:30 شب باز میباشد.

رستوران آسیتانه استانبول

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، بدروم، محله ادیرنکاپی در کریه کمی

پیشنهاد ما:مسافران و گردشگرانی که علاقه به غذا های عثمانی دارند در سفر به شهر استانبول میتوانند به این رستوران زیبا رفته و از لذیذ ترین غذا های آن نوش جان کنند.

رستوران تورکواز گورمه استانبول

معرفی:رستوران تورکواز از رستوران های خوب استانبول میباشد.این رستوران دارای 2 فضای باز و بسته میباشد که مسافران عزیز میتوانند به دلخواه مکان مورد علاقه خود را انتخاب کنند.رستوران تورکوا گورمه در منطقه سلطان احمد قرار دارد.موسیقی ملایم در نیز در این رستوران به صورت زنده نواخته می شود.آشپزهای رستوران تورکواز گورمه، از تازه ترین مواد اولیه، غذاها را تهیه میکنند.از امکانات این رستوران میتوان به ارسال غذا، غذای بیرون بر، رزرو، امکان نشستن در فضای بیرون رستوران، پارکینگ خیابانی رایگان، صندلی پایه بلند، قبول امریکن اکسپرس، مسترکارت و ویزا، پرداخت نقد، تلویزیون، وایفای رایگان و دسترسی مناسب برای صندلی چرخدار اشاره کرد.پرسنل های این رستوران همگی حرفه ای هستند.

 رستوران تورکواز گورمه استانبول

منو رستوران:رستوران تورکواز گورمه دارای سبک غذایی از انواع غذا های هندی ، فرانسوی ، دریایی ، مدیرانه ای ، اروپایی ، باربیکیو ، ترکی ، کانادایی ، آسیای میانه و غذا های گیاهی میباشد که مسافران و گردشگران تور ترکیه با توجه به منو میتوانند غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران تورکواز گورمه هر روزه از ساعت 10 صبح تا 2 آماده پذیرایی از مسافران تور ترکیه میباشند.

 رستوران تورکواز گورمه استانبول

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، فاتح، محله کانکورتاران، خیابان آکبییک شماره 48

رستوران تورکواز گورمه استانبول

پیشنهاد ما:گردشگران تور ترکیه در سفر به شهر زیبایی استانبول میتوانند به رستوران تورکواز گورمه رفته و بهترین غذا های ترکی را نوش جان کنند.

کافه رستوران ماربلا استانبول ترکیه

معرفی:کافه ماربلا یکی از کافه رستوران های خوب استانبول میباشد.این رستوران در موقعیت مکانی بسیار خوبی قرار گرفته است. کافه رستوران ماربلا با منظره ای فوق العاده، مکان امن و دنجی برای تجربه غذاهای دریایی و ساحلی مدیترانه ای با قیمت مناسب و ارزان است. رستوران ماربلا دارای فضای زیبا و شیک میباشد که مسافران عزیز تور ترکیه میتوانند در سفر به این شهر انتخاب کنند.پرسنل های این رستوران نیز حرفه ای هستند و با روی خوش از مسافران تور ترکیه پذیرایی میکنند.روی دیوارهای این رستوران نقاشی های زیبایی کشیده شده است و قسمت های خالی نیز با عکس هایی از استانبول قدیم پر شده است.

کافه رستوران ماربلا استانبول ترکیه

منو رستوران:رستوران ماربلا دارای سبک غذایی از انواع غذاهای دریایی، ترکی، آسیای میانه، باربیکیو، مدیترانه ای، سوپ، گیاهی میباشد.مسافران و گردشگران تور ترکیه میتوانند با توجه به منو موجود در رستوران غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

دیگر امکانات رستوران:رزرو، غذای بیرون بر، امکان نشستن در فضای بیرون رستوران، پارکینگ خیابانی رایگان، صندلی پایه بلند، دسترسی مناسب برای صندلی چرخدار، قبول امریکن اکسپرس، پرداخت دیجیتال و نقد و وایفای رایگان

کافه رستوران ماربلا استانبول ترکیه

ساعت کاری:این رستوران هر روزه از ساعت 10 صبح تا 12:30 بامداد باز میباشد.

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، فاتح، محله ایاصوفیه کوچک، خیابان کاییروگلو شماره 32

کافه رستوران ماربلا استانبول ترکیه

پیشنهاد ما:مسافران عزیز که به استانبول سفر میکنند میتوانند رستوران ماربلا را یکی از انتخاب های خود قرار دهند و بهترین و لذیذ ترین غذا ها را در این رستوران نوش جان کنند.

رستوران نصرت استانبول

معرفی:صاحب Nusr-Et Restaurant ، نصرت گوکچه است که کار خود را در 14 سالگی از شستن ظرف در رستوران شروع کرده است . در سال 2010 اولین رستوران نصرت شروع به کار کرد و تا سال 2018 ، موفق به افتتاح 8 رستوران زنجیره‌ای به نام Nusr-Et شده است . ابتدا شعبه های این رستوران در آنکارا ، بدروم و مارماریس مشغول به کار شدند و اولین شعبه رستوران نصرت در استانبول ، در سال 2017 و در محله اتیلر و خیابان اتیلر نیسپتیه افتتاح شد.این رستوران شهرت جهانی خود را از استیک های بینظیرش دارد.نحوه نمک پاشیدن نصرت گوکچه به ورزش نیز کشیده شده و برخی از ورزشکاران از آن به عنوان شادی پس از گل استفاده می‌کنند.آخرین حرکت وی پس از برش دادن تکه بزرگ گوشت این است که آرنجش را خم کرده و با حالتی شبیه بلند شدن مار کبرا، دانه های نمک را روی دستش غلتانده و روی گوش می پاشد.

رستوران نصرت استانبول

منو رستوران:منوی غذایی این رستوران محدود به استیک نیست . در رستوران نصرت انواع سالاد ، انواع پیش غذا ، برگرها ، خوراک گوشت ، ماهی ، مرغ ، فیله گوشت گاو  ، گوشت بره ، چاشنی‌های متنوع ، سوسیس ترکی ، دسرها و نوشیدنی ها سرو می شود.مسافرین تور ترکیه با توجه به منو میتوانند غذای مورد علاقه خود را در این رستوران لوکس انتخاب کنند.

رستوران نصرت استانبول

ساعت کاری:رستوران نصرت هر روزه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب باز میباشد.

رستوران نصرت استانبول

موقعیت مکانی:ترکیه-استانبول-بشیکتاش-جاده ی نیسپتیه-محله اتیلر

رستوران نصرت استانبول

پیشنهاد ما:خانه استیک نصرت از زمانی که شروع به کار نمود جز اولین و بهترین انتخاب ها برای علاقه مندان به غذا های گوشتی بوده است. این رستوران هم چنان در ارائه غذا های مجلل به یکه تاز بودن ادامه می دهد.از این رو مسافرینی که به استانبول سفر میکنند میتوانند رفتن به این رستوران را جزء اولویت های سفر خود را قرار دهند و از لذیذ ترین غذا ها نوش جان کنند.

رستوران الد هوس استانبول

معرفی:رستوران الد هوس از رستوران های خوب و معروف در شهر استانبول میباشد.این رستوران با داشتن محیطی صمیمی و آرام و دوستانه، افراد بسیاری را به سمت خود جذب می کند.این رستوران با داشتن محیطی صمیمی و آرام و دوستانه، افراد بسیاری را به سمت خود جذب می کند.این رستوران خارق العاده با چوب طراحی شده و ایوان های آن با گل دیزاین شده اند که طراوت و سر زندگی خاصی را به شما هم القا میکنند.پرسنل های خوش برخورد رستوران مجرب و دوره دیده هستند.

رستوران الد هوس استانبول

منو رستوران:رستوران الد هوس دارای منو غذایی از بهترین غذاهای مدیترانه ای،غذهای دریایی،سالاد،غذای مخصوص کودکان،غذاهای مخصوص گیاه خواران غذا های اروپایی، غذاهای ترکی را برای مسافران و گردشگران عزیز تور ترکیه سرو میکند.

ساعت کاری:رستوران الد هوس هر روزه از ساعت 9 صبح تا 1 بامداد باز میباشد.

رستوران الد هوس استانبول

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول،باغ سالار 34200، محله مرکزی، سوکاک A/23

پیشنهاد ما:این رستوران دارای ویژگی های شامل رزرو، امکان نشستن در فضای بیرون رستوران، دسترسی مناسب برای صندلی چرخدار و وایفای رایگان میباشد.از این رو یک انتخاب مناسب برای صرف غذا میباشد.

رستوران الد هوس استانبول